طبیعت
طبیعت ما مهربانی است
خرید بسته‌های مهربانی طبیعت با تخفیف ویژه ماه محرم و بسته‌بندی و ارسال رایگان
طبیعت
طبیعت ما مهربانی است
خرید بسته‌های مهربانی طبیعت با تخفیف ویژه ماه محرم و بسته‌بندی و ارسال رایگان
طبیعت
طبیعت ما مهربانی است
خرید بسته‌های مهربانی طبیعت با تخفیف ویژه ماه محرم و بسته‌بندی و ارسال رایگان
طبیعت

از نیکوترین اعمال هر مومنی اهدای نذری به نیازمندان است. در این راستا طبیعت همراه مردم عزیز ایران زمین است تا سهم خود در این کار نیکو را ادا کند.

بسته‌های نذری طبیعت را می‌توانید با تخفیفات ویژه از ما تهیه نمایید و با ارسالی رایگان به نیازمندان برسانید.

جهت ثبت سفارش با شماره 47191919-021 تماس گرفته و یا عدد 1 را به 10004719 پیامک کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.

زمان پاسخگویی از ساعت 9 صبح تا 22 شب

همچنین می‌توانید از طریق فروشگاه اینترنتی آلین لند برای سفارش آنلاین اقدام نمایید.

Aliland
محصول

پکیج شماره 1

قیمت اصلی 1,814,300 ریال

قیمت تخفیفی 1,481,800 ریال

محصول

پکیج شماره 2

قیمت اصلی 3,121,500 ریال

قیمت تخفیفی 2,542,800 ریال

محصول

پکیج شماره 3

قیمت اصلی 4,935,800 ریال

قیمت تخفیفی 4,024,600 ریال

همکاری با خیریه رعد

برند طبیعت در راستای اجرای طرح مسئولیت اجتماعی خود در ماه محرم، علاوه براین که تصمیم دارد تا پک‌های ویژه‌ی نذری را با قیمت پایین به مردم عزیز تقدیم کند تا به نیازمندان کمک کنند و در این شرایط اقتصادی سنت زیبای اهدای نذری همچنان پابرجا بماند، همین طور تصمیم دارد تا با خیریه رعد همکاری داشته باشد.

برای آن که خیریه رعد را بیشتر بشناسید، بهتر است بدانید که این خیریه مرکز تماس تلفنی است که کارکنان آن افرادی با معلولیت جسمی هستند. بنابراین، این نوع کار کاملا مناسب برای شرایطی است که این افراد در حال زندگی هستند.

برند طبیعت مرکز تماس خود برای طرح پک تخفیفی نذری را به عهده این شرکت سپرده است تا در حد خود حمایتی از این مجموعه داشته باشد.

  مراحل ثبت سفارش

 1. 1
  ابتدا به کمک فایل های بالا، بسته مورد نظر خود را انتخاب کنید.
 2. 2
  با شماره ۴۷۱۹۱۹۱۹-۰۲۱ تماس بگیرید و یا عدد ۱ را به ۱۰۰۰۴۷۱۹ پیامک کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند.
 3. 3
  سپس جزئیات پک انتخابی خود را به اپراتور اعلام نمایید و مطمئن شوید که اطلاعات شما به درستی ثبت شده باشد.
 4. 4
  در این مرحله سفارش شما ثبت شده و آماده تحویل است. یک کد پیگیری برای شما ارسال می شود که با اعلام آن به کارشناسان ما، میتوانید بسته های خود را پیگیری کنید.
 5. 5
  مبلغ پک انتخابی را زمانی که پک تحویل شما می‌شود پرداخت نمایید.
 6. 6
  بسته های مهربانی در تاریخ و مکان دلخواه شما قابل تحویل هستند. هزینه بسته بندی و ارسال به سراسر کشور رایگان است.
 7. 7
  جهت پیگیری سفارش ثبت شده و یا در صورت بروز هرگونه مشکل حین تحویل بسته‌ها، با شماره پشتیبانی ۵۴۱۶۸۳۹۹-۰۲۱ تماس بگیرید.

نکات طرح بسته‌های مهربانی

 • حداقل تعداد قابل سفارش برای هر یک از سه بسته‌ی نذری، برای پک ۱ و پک ۲، ۱۰ عدد و برای پک ۳، ۵ عدد می‌باشد. در صورتی که تعداد سفارش شما کمتر از این مقدار است، فقط از طریق فروشگاه آنلاین آلین لند جهت ثبت سفارش اقدام نمایید.
 • برای ثبت سفارش بسته‌های نذری، فقط از طریق شماره‌گیری ۴۷۱۹۱۹۱۹-۰۲۱ و یا ارسال عدد ۱ به ۱۰۰۰۴۷۱۹ و یا مراجعه به سایت فروشگاه آنلاین آلین لند اقدام نمایید. بقیه‌‌ی راه‌های ارتباطی برند طبیعت سفارشات نذری شما را ثبت نمی‌کنند.
 • در صورتی که سوالی راجع به این طرح دارید و یا مشکلی در این روند برای شما ایجاد شده، با شماره پشتیبانی 54168399-021 تماس بگیرید.
 • در صورتی که شما نیازمندی نمی‌شناسید که بسته‌های مهربانی خود را برای ایشان ارسال نمایید، مبلغ مورد نظر خود را می‌توانید به شماره کارت بانک کارآفرین ۶۲۷۴۸۸۱۳۹۹۵۴۱۱۶۷ یا شماره حساب ۰۱۰۰۷۶۵۰۴۲۶۰۰ به نام شرکت طبیعت سبز پارس کهن واریز نمایید و فیش واریزی را به شماره واتس‌اپ 09018032691 ارسال کنید تا ما بسته‌ها را به نیازمندانی که واجد شرایط هستند ارسال نماییم.
 • ساعت پاسخ گویی به تماس‌های شما همه روزه از ۹ صبح تا ۲۲ شب است. لطفا در این بازه زمانی تماس بگیرید تا مرکز تماس قادر به پاسخ گویی به شما عزیزان باشد.
 • محصول برنج به صورت جداگانه قابل اضافه شدن به پک‌های نذری می‌باشد؛ در صورت تمایل برای اضافه نمودن برنج، ابتدا از لیست بالا برنج مورد نظر را انتخاب نمایید و سپس به اپراتور اعلام کنید تا در سفارش شما قرار دهند.
 • در صورتی که پک ارسالی به شما، با سفارش شما مغایرت دارد، مشکل را از طریق شماره پشتیبانی برند طبیعت (54168399-021) پیگیری کنید.
 • مبلغ پک‌های نذری سفارشی شما حین تحویل درب منزل دریافت می‌شود.
 • بسته‌های مهربانی به طور معمول ۲۴ ساعت پس از ثبت سفارش تحویل شما خیرین عزیز می‌شود، اما در مواردی که شما تاریخ دیگری را اعلام کنید، تحویل بسته به آن تاریخ موکول خواهد شد.

سوالات متداول

آیا محتویات هر پک قابل تغییر است یا خودمان می‌توانیم انتخاب کنیم؟

plus
خیر محتوای پک‌های نذری قابل تغییر نمی‌باشند و فقط محصول برنج می‌تواند به این بسته‌ها اضافه شود. در صورتی که می‌خواهید به انتخاب خودتان پک نذری را آماده کنید، می‌توانید به صورت مجزا از سایت فروشگاهی آلین لند محصولات را با تخفیف ویژه محرم تهیه نمایید.

محصولات محرم کد قرعه‌کشی دارند؟!

plus
بله! تمامی محصولات بسته‌های مهربانی طبیعت دارای کد قرعه‌کشی هستند و شما با ارسال این پک‌ها به نیازمندان، شانس شرکت در قرعه‌کشی بزرگ ۱۴۰۱ طبیعت با جایزه دو ۵۰ میلیون تومان در هر هفته را می‌دهید!

این بسته‌ها از سمت مردم برای نیازمندان ارسال می‌شود یا از سمت برند طبیعت؟

plus
مردم با تخفیفات ویژه ماه محرم و ارسال رایگان از شرکت طبیعت بسته‌ها را خریداری می‌کنند و به نیازمندانی که می‌شناسند ارسال می‌کنند.

در صورتی که نیازمندی نمی‌شناسیم، پک‌های مهربانی را چگونه به نیازمندان برسانیم؟

plus
در صورتی که نیازمندی نمی‌شناسید، مبلغ پک خود را به شماره کارت بانک کارآفرین 6274881399541167 به نام شرکت طبیعت سبز پارس کهن واریز نمایید و فیش واریزی را به شماره واتس‌اپ 09018032691 ارسال کنید تا ما بسته‌ها را به نیازمندان واجد شرایط ارسال نماییم.

9 1 9 1 9 1 7 4